Letní příměstské tábory

Příměstský tábor s AJ a výtvarkou

Pozor! Příměstské tábory jsou již plně obsazené.

Závazné přihlášky přijímáme od ledna do února daného roku.

O letních prázdninách pořádáme pro vaše děti týdenní příměstské tábory s Anglickým jazykem a výtvarnou výchovou. Samozřejmě nesmí chybět bohaté vyžití ve venkovních aktivitách.
Pravidelně pořádáme příměstské tábory ve dvou různých termínech, děti každý den v týdnu dochází do klubovny a pod vedením zkušených lektorů se učí Anglický jazyk zábavnou formou. Dále jsou rozvíjeny jejich výtvarné schopnosti procvičováním standardních i nestandardních výtvarných technik. Každý den s dětmi zároveň podnikáme výlety do přírody v okolí Kutné Hory. Jeden den v týdnu je rezervován pro celodenní výlet, při kterém si děti procvičují látku naučenou na táboře pomocí her.

Rozdělení táborů

  • Děti 1. až 4. třída ZŠ (také pro šikovné děti předškolního věku)
  • Děti 5. až 8. třída ZŠ
  • Intenzivní jazykový kurz pro studenty

Pro bližší informace nás kontaktujte telefonicky na +420 606 717 307.

Letní filmová škola

Chceš se stát hercem, režisérem, kameramanem či produkčním? V rámci jednoho týdne si můžeš vyzkoušet práci před kamerou i za ní.

Letní filmová škola je zaměřena na filmové herectví a filmovou tvorbu. Studenti si na vlastním projektu vyzkouší práci se scénářem, kamerou i práci na scéně pod vedením zkušených lektorů. Kurzy probíhají formou příměstského táboru. Studenti denně docházejí od 9h do 16h. Pro zájemce je možnost zajištění ubytování.

Akce je pořádána pro věkovou kategorii 13 až 20 let. Kapacita na každý turnus je 10 lidí.

Pro bližší informace nás kontaktujte telefonicky na +420 606 717 307.